Contacteer ons

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53
8800 Roeselare
info@nacvzw.be
Tel:  051/26 08 30
Fax: 051/24 25 39

-----------------------------------------------------------------------------

Geert Clarebout
0475 78 45 94
geert@nacvzw.be     

Robin Deschuymer
0477 37 16 42
robin@nacvzw.be

Bart Declercq
0495 29 80 13
bart@nacvzw.be

Nancy Capiau
051 26 08 33
info@nacvzw.be

Helena Devaere
0475 96 90 51
helena@nacvzw.be

Eline Glorieux
0495 29 80 14
eline@nacvzw.be

Niels Ingelaere
0498 91 44 21
niels@nacvzw.be

Kaat De Winter
0483/17 85 10
kaat@nacvzw.be

 

 

 

 

Evenementen

Online infovergadering fytolicentie Regelgeving gebruik en opslag gewasbeschermingsmiddelen - VOLZET

Lees meer

Online infovergadering fytolicentie Regelgeving gebruik en opslag gewasbeschermingsmiddelen

Lees meer

Installatieproeven Oost-Vlaanderen

Lees meer

Online infovergadering fytolicentie Regelgeving gebruik en opslag gewasbeschermingsmiddelen

Lees meer

NAC in corona vorm

NAC in corona vorm

NACvzw geeft terug opleidingen in een aangepaste Corona Vorm


Veiligheid en gezondheid centraal !

Wij respecteren de social distancing en zorgen voor een ruime luchtverversing in onze lokalen

Wij beschikken over voldoende ontsmettingsmiddelen om de hygiëne en veiligheid te garanderen!


Wij blijven steeds bereikbaar via mail en telefoon


NIEUW: ONLINE opleidingen

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Aanbod fyto-opleidingen + navorming Lees meer

Data installatieproeven

Data installatieproeven Lees meer

Starterscursussen starten binnenkort diverse locaties Vlaanderen

Starterscursussen starten binnenkort diverse locaties Vlaanderen Lees meer

Contacteer ons!

Contacteer ons! Lees meer

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53 | 8800 Beveren (Roeselare) | T 051 26 08 30 | info@nacvzw.be

Met steun van ELFPO,   en  - www.vlaanderen.be/pdpo

Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland

       

Disclaimer

Contact