Contacteer ons

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53
8800 Roeselare
info@nacvzw.be
Tel:  051/26 08 30
Fax: 051/24 25 39

-----------------------------------------------------------------------------

Geert Clarebout
0475 78 45 94
geert@nacvzw.be     

Robin Deschuymer
0477 37 16 42
robin@nacvzw.be

Bart Declercq
0495 29 80 13
bart@nacvzw.be

Nancy Capiau
051 26 08 33
info@nacvzw.be

Helena Devaere
0475 96 90 51
helena@nacvzw.be

Eline Glorieux
0495 29 80 14
eline@nacvzw.be

Kaat De Winter
0483/17 85 10
kaat@nacvzw.be


Matthias Viaene
0474 26 16 34
matthias@nacvzw.be

 

Jonas Van De Voorde
0498 91 44 21
jonas@nacvzw.be

 

 

 

Evenementen

Binnenkort nieuwe data voor navormingen fytolicentie (online en fysiek)

Lees meer

Installatieproeven voorjaar 2022

Lees meer

Online infovergadering fytolicentie: IPM en Puntvervuiling - 30 mei - 19u00 - VOLZET

Lees meer

Infovergadering fytolicentie EHBO - Diepenbeek - 31 mei om 19u00

Lees meer

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Meer info over een vervallen licentie? Klik hier

Lees meer

Installatieproeven voorjaar 2022

Installatieproeven voorjaar 2022

Voor meer info klik hier

Contacteer ons!

Contacteer ons! Lees meer

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53 | 8800 Beveren (Roeselare) | T 051 26 08 30 | info@nacvzw.be

Met steun van ELFPO,   en  - www.vlaanderen.be/pdpo

Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland

       

Disclaimer

Contact