Contacteer ons

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53
8800 Roeselare
info@nacvzw.be
Tel:  051/26 08 30
Fax: 051/24 25 39

-----------------------------------------------------------------------------

Geert Clarebout
0475 78 45 94
geert@nacvzw.be     

Robin Deschuymer
0477 37 16 42
robin@nacvzw.be

Bart Declercq
0495 29 80 13
bart@nacvzw.be

Nancy Capiau
051 26 08 33
info@nacvzw.be

Helena Devaere
0475 96 90 51
helena@nacvzw.be

Eline Glorieux
0495 29 80 14
eline@nacvzw.be

Kaat De Winter
0483/17 85 10
kaat@nacvzw.be


Matthias Viaene
0474 26 16 34
matthias@nacvzw.be

 

Jonas Van De Voorde
0498 91 44 21
jonas@nacvzw.be

 

 

 

Evenementen

infovergadering fytolicentie: Ziekten en plagen - 7 december - 19u00 - Ranst

Lees meer

Online infovergadering fytolicentie EHBO -13 december - 13u30

Lees meer

infovergadering fytolicentie: Ziekten en plagen - 13 december - Diepenbeek -19u00

Lees meer

infovergadering fytolicentie: Ziekten en plagen - 15 december - Loenhout - 19u00

Lees meer

Maatregelen covid 19

Maatregelen covid 19

NAC geeft terug opleidingen in een aangepaste Corona vorm. 

  • De veiligheid en gezondheid van lesgevers en cursisten staat centraal!
  • Draag een mondmasker !
  • Wij respecteren de social distancing en zorgen voor ruime lokalen met voldoende luchtverversing.
  • Wij beschikken over voldoende ontsmettingsmiddelen om de hygiëne te garanderen!

Wij blijven steeds bereikbaar via mail en telefoon

NIEUW: ONLINE opleidingen

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Meer info over een vervallen licentie? Klik hier

Lees meer

Bezoek ons op Interpom - Agribex - Vi-Tec wijnbouwbeurs

Agribex 2021 wordt geannuleerd

 

 

 

 

Lees meer

Contacteer ons!

Contacteer ons! Lees meer

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53 | 8800 Beveren (Roeselare) | T 051 26 08 30 | info@nacvzw.be

Met steun van ELFPO,   en  - www.vlaanderen.be/pdpo

Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland

       

Disclaimer

Contact