Contacteer ons

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53
8800 Roeselare
info@nacvzw.be
Tel:  051/26 08 30
Fax: 051/24 25 39

BE0419.085.035

VE: 2.159.415.186

-----------------------------------------------------------------------------

 Bart Declercq
0495 29 80 13
bart@nacvzw.be

Robin Deschuymer
0477 37 16 42
robin@nacvzw.be

Hanne Goemaere
0495 29 80 14
hanne@nacvzw.be


Nancy Capiau
051 26 08 33
info@nacvzw.be


Kaat De Winter
0483 17 85 10
kaat@nacvzw.be


Emmely Carbonez
0475 96 90 51
emmely@nacvzw.be 

Jonas Van De Voorde
0498 91 44 21
jonas@nacvzw.be


   Matthias Viane
0474 26 16 34
matthias@nacvzw.be 

 

Stephanie Jonckheere
0497 43 13 28
stephanie@nacvzw.be 

 

 

 

 

Evenementen

Infovergadering fytolicentie EHBO - Lo-Reninge - 6 februari om 19u00

Lees meer

Online infovergadering fytolicentie: Websites rond gebruik gewasbeschermingsmiddelen - 5 maart om 20u00

Lees meer

Infovergadering fytolicentie: DEEL 2: Ziekten en plagen + Label Groengek(l)eurd- 6 maart Mol 19u00

Lees meer

Bijscholing fytolicentie: wegwijs op fytoweb - Oedelem - 7 maart 14u00

Lees meer

Onze opleidingen met steun van de Vlaamse Overheid en Europa

Onze opleidingen met steun van de Vlaamse Overheid en Europa

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Meer info over een vervallen licentie? Klik hier

Lees meer

Contacteer ons!

Contacteer ons! Lees meer