Contacteer ons

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53
8800 Roeselare
info@nacvzw.be
Tel:  051/26 08 30
Fax: 051/24 25 39

-----------------------------------------------------------------------------

Geert Clarebout
051 26 08 37
geert@nacvzw.be     

Nele Suenens
0477 37 16 42
nele@nacvzw.be 

Katrien De Bruecker
0495/29 80 13
katrien@nacvzw.be

Nancy Capiau
051 26 08 20
info@nacvzw.be

Hanne Vandenberghe
0497/43 13 28
hanne@nacvzw.be

Eline Glorieux
0495 29 80 14
eline@nacvzw.be

Liselot De Roo
0474 26 16 34
liselot@nacvzw.be

Helena Devaere
0475 96 90 51
helena@nacvzw.be

Niels Ingelaere
0498 91 44 21
niels@nacvzw.be

 

 

 

Evenementen

Nationale grasdag- fytolicentie navorming VOLZET

Lees meer

Infovergadering fytolicentie EHBO - Roeselare - VOLZET

Lees meer

Infovergadering fytolicentie EHBO - Aalter - VOLZET

Lees meer

Workshop: confituren maken

Lees meer

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Aanbod fyto-opleidingen + navorming Lees meer

Data installatieproeven

Data installatieproeven Lees meer

Signalisatie fytolokaal

Signalisatie fytolokaal Lees meer

Contacteer onze collega's

Contacteer onze collega's Lees meer

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53 | 8800 Beveren (Roeselare) | T 051 26 08 30 | info@nacvzw.be

Met steun van ELFPO,   en  - www.vlaanderen.be/pdpo

Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland

       

Disclaimer

Contact