Contacteer ons

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53
8800 Roeselare
info@nacvzw.be
Tel:  051/26 08 30
Fax: 051/24 25 39

-----------------------------------------------------------------------------

Geert Clarebout
051 26 08 37
geert@nacvzw.be     

Nele Suenens
0477 37 16 42
nele@nacvzw.be 

Bart Declercq
0495 29 80 13
bart@nacvzw.be

Nancy Capiau
051 26 08 33
info@nacvzw.be

Hanne Vandenberghe
0497 43 13 28
hanne@nacvzw.be

Eline Glorieux
0495 29 80 14
eline@nacvzw.be

Niels Ingelaere
0498 91 44 21
niels@nacvzw.be

Helena Devaere
0475 96 90 51
helena@nacvzw.be

 

 

 

 

Evenementen

Starterscursus type A - bedrijfsvoering en wetgeving in de landbouw

Lees meer

Infovergadering fytolicentie EHBO - Zwevegem

Lees meer

Bijscholing fytolicentie: wegwijs in fytoweb - Diepenbeek

Lees meer

Bijscholing fytolicentie: wegwijs in fytoweb - Melle

Lees meer

Word jij onze nieuwe collega?

Word jij onze nieuwe collega? Lees meer

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Aanbod fyto-opleidingen + navorming Lees meer

Data installatieproeven

Data installatieproeven Lees meer

Contacteer ons!

Contacteer ons! Lees meer

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53 | 8800 Beveren (Roeselare) | T 051 26 08 30 | info@nacvzw.be

Met steun van ELFPO,   en  - www.vlaanderen.be/pdpo

Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland

       

Disclaimer

Contact