Contacteer ons

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53
8800 Roeselare
info@nacvzw.be
Tel:  051/26 08 30
Fax: 051/24 25 39

-----------------------------------------------------------------------------

Geert Clarebout
051 26 08 37
geert@nacvzw.be     

Nele Suenens
0477 37 16 42
nele@nacvzw.be 

Katrien De Bruecker
0495/29 80 13
katrien@nacvzw.be

Nancy Capiau
051 26 08 33
info@nacvzw.be

Hanne Vandenberghe
0497/43 13 28
hanne@nacvzw.be

Eline Glorieux
0495 29 80 14
eline@nacvzw.be

Mathilde Capoen
0474 26 16 34
mathilde@nacvzw.be

Helena Devaere
0475 96 90 51
helena@nacvzw.be

Niels Ingelaere
0498 91 44 21
niels@nacvzw.be

 

 

 

Evenementen

Bijscholing fytolicentie: wegwijs in fytoweb te Zemst

Lees meer

Bijscholing fytolicentie: wegwijs in fytoweb te Roeselare

Lees meer

Lezing: samen werken en leven, de sleutel tot succes?

Lees meer

Infovergadering fytolicentie voor aardappeltelers te Roeselare

Lees meer

Specialisatiecursussen starten binnenkort!

Specialisatiecursussen starten binnenkort! Lees meer

Aanbod fyto-opleidingen + navorming

Aanbod fyto-opleidingen + navorming Lees meer

Vorming 'voor u, mevrouw'

Vorming 'voor u, mevrouw' Lees meer

Contacteer ons!

Contacteer ons! Lees meer

Nationaal Agrarisch Centrum vzw

Industrieweg 53 | 8800 Beveren (Roeselare) | T 051 26 08 30 | info@nacvzw.be

Met steun van ELFPO,   en  - www.vlaanderen.be/pdpo

Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland

       

Disclaimer

Contact